Header Ads Widget

Az orosz külügyminisztérium szerint az Északi Áramlat és Északi Áramlat 2 körül kialakult vészhelyzet hátterében az Egyesült Államok titkosszolgálata áll



Marija Zakharova, az orosz külügyminisztérium hivatalos képviselője felhívta a figyelmet arra, hogy a gázvezetékeken történt szivárgások dán és svéd gazdasági zónákban történtek, amelyeket az amerikai titkosszolgálat felügyel.

"(Ezek a területek) egyértelműen és minden kétséget kizárólag amerikai irányítás alá tartoznak, vagyis az Egyesült Államok alakítja a mostani helyzetet" 

- jelentette ki. Forrás

Biden előre megmondta: "Nem lesz többé Északi Áramlat 2. Véget vetünk ennek." Részletek







Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.