Header Ads Widget

Az első hivatalos bocsánatkérés a COVID-19 oltási megbízásért. Anne hangja megszakad, ahogy ráébred a bocsánatkérésének fontosságára.



Lehet, hogy most kaptuk meg az első őszinte és teljes bocsánatkérést a COVID-19 oltási megbízás miatt egy kormánytisztviselőtől, aki részt vett az oltási felhatalmazással kapcsolatos döntésekben.

Ebben a megható videóban Anne Tessier, a kanadai Ontario állambeli West Nipissing tanácsnője hivatalosan bocsánatot kér.  Elismeri, hogy a megbízások rosszak voltak.  Elismeri, hogy tévedtek, amikor elfogadták őket, és a városi tanács tisztában volt ezzel.

 Anne hangja megszakad, ahogy ráébred a bocsánatkérésének fontosságára.

 "Szeretném elismerni, hogy ez a politika sok fölösleges szenvedést és ellenségeskedést okozott munkaerőnknek és közösségünknek. Úgy gondolom, hogy ezt a politikát tévedésből fogadták el 12 hónappal ezelőtt. A nagyközönség már tudja, hogy a COVID-oltás nem állította meg a fertőzés terjedését. A vírus 12 hónappal ezelőtt, az irányelv elfogadása előtt a városi tanács jól tudta, hogy a vírus terjedése nincs összefüggésben az oltottság állapotával. Egy választópolgár az ontariói közegészségügyi adatokat mutatta be a tanácsnak, amelyek azt mutatják, hogy 2022 januárjában az oltott egyének körében több egy főre eső esetet jelentettek, mint a be nem oltottak között.  Sajnos az önkormányzati képviselő-testület szavazási eredménye ennek a büntetőintézkedésnek a végrehajtásához vezetett.  Szeretnék szívből jövő elnézést kérni azoktól, akiket ez a politika negatívan érintett, és remélem, hogy közösségként és közösségként előre tudunk lépni.  Köszönöm." Forrás








Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.