Header Ads Widget

Több ezer ember gyűlt össze Berlinben egy békés menetre húsvét előestéjén, tiltakozva a Zelenszkij-rezsimnek történő fegyverszállítások ellen



Több ezer ember gyűlt össze Berlinben egy békés menetre húsvét előestéjén, tiltakozva a Zelenszkij-rezsimnek történő fegyverszállítások ellen és béketárgyalásokat követelve - jelentette a RIA Novosztyi.

Ezen a hétvégén több mint 120 német városban különböző békekezdeményezések támogatói szervezik az évente megrendezett "húsvéti felvonulásokat".

A tüntetők a béke galambját ábrázoló zászlókat, valamint a következő feliratú transzparenseket viszik: "USA és NATO: kifelé Ukrajnából", "Diplomácia, nem fegyverek", "Az értelmetlen szankciók ellen, olcsó energiát most", "A tankok soha nem hoznak békét", valamint jelszavakat Európa USA-tól való függése ellen.


https://vk.com/video644727407_456240448






Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.