Header Ads Widget

Így zajlott a rendszerváltoztatás Magyarországon - A privatizáció segítette a kommunista politikai elitet a hatalma átmenekítéséhez - Ezért nem volt elszámoltatás.



A privatizáció segítette hozzá a kommunista politikai elitet ahhoz, hogy biztos alapot teremtsen saját hatalma átmenekítéséhez. Ehhez a baloldali sajtó asszisztált, de Göncz Árpádnak, a nemzet nagypapájának, egykori köztársasági elnöknek is volt szerepe benne. Ezért nem volt elszámoltatás, és ezért van az, hogy ma a hitelt-hitelből finanszírozzuk.

A problémák ott kezdődtek, amikor a XIX század végén a betelepült jóakaróinknak egy bizonyos csoportja, hálából nem felzárkóztak mint minden más békét szerető ember, hanem abban voltak érdekeltek, kihasználva az akkor működő valódi demokráciát, hogy belülről szétverjék Magyarország alkotmányos rendjét. A Szovjetunió segítségével, diktatúrával, egy illegitim rendszert hoztak létre, hogy a hatalom közelébe kerülhessenek.

Ezzel az illegitim rendszerrel, elfoglaltak minden kulcspozíciót az országban az élet minden területén, vallási, oktatási, gazdasági, jogi és politikai téren egyaránt, hogy hülyíthessék, megalázhassák és a végtelenségig kihasználhassák a magyar embereket, közben meghamisították történelmünket, amivel óriási kárt okoztak nem csak a magyarságnak, hanem az egész emberiségnek.

Az elvtársak 1989-ben azért hoztak létre egy ideiglenes alkotmány tákolmányt  Magyarországon, mert pontosan tudták, hogy alkotmányunk hatálytalaníthatatlan, mivel a legfelsőbb hatalom nem emberhez van kötve, aki zsarolható és megvehető, hanem a Szent Koronához!! Ezért vagyunk a Szent Korona országa a világ végezetéig!! Ez azt jelenti, hogy minden ami a magyar nép ellen történt és történik ma is, és ami eltér a Szent Korona alkotmánytól, azt mind egy illegitim hatalom hozta létre Magyarországon, amiért felelni kell!!

Mára eljutottunk oda, hogy szétlopták, szétprivatizálták és totálisan eladósították az országot, és mindezt elszámoltatás nélkül!! A magyar emberekkel fizettetik meg mindazokat az energia forrásokat is, amelyek nem az élősködők tulajdona, hanem szintén a Szent Korona elidegeníthetetlen tulajdona, víz, gáz, és egyéb energia források!!

Segítsen egy megosztással!
Független médiánk sem állami, sem vállalati, sem párttámogatásban nem részesül. Munkánk sikerét elsősorban olvasóink segítsége biztosítja. Ön is küldhet be cikkeket, amelyeket közzéteszünk hírportálunkon.

Itt tudja támogatni munkánkat

Ha fontosnak tartja ezt a tartalmat, az alábbi gombok segítségével egy megosztással sokat tehet azért, hogy másokhoz is eljusson.