Header Ads Widget

Háborúellenes nagygyűléseket tartottak Szófiában és Bulgária más városaiban „Bulgária a béke övezete” jelszóval.



A lakosok utcára vonultak a városokban és kampányoltak országuk semlegessége, a fegyverszállítások leállítása, a katonai konfliktusokban való részvétel és a NATO-bázisok bezárása mellett.

https://vk.com/video644727407_456240588





Mondd el a véleményed!
Kíváncsiak vagyunk a gondolataidra. Szólj hozzá az aktuális témákhoz, oszd meg a véleményedet, vagy csatlakozz a beszélgetéshez a Napi Téma YouTube-közösségében!
A legérdekesebb véleményeket rendszeresen figyelemmel kísérjük.